KAM VOZÍME, CENA DOPRAVY

Kam tovar rozvážame?

Farmárske produkty rozvážame po celom Slovensku externým kuriérom (v tomto prípade neposielame chladené produkty a vyskladané debničky zo sekcie "Debničky"), alebo rozvážame vlastnou dopravou do vybraných oblastí Slovenska (všetok tovar na webe je v tomto prípade dostupný).


PODROBNÚ MAPU ROZVOZU (KAM VOZÍME VLASTNOU DOPRAVOU SI môžete pozrieť TU>>>

Kedy ku Vám doručujeme tovar?

Po zadaní Vášho PSČ (po registrácii - ak ste u nás ešte nikdy nenakupovali, ALEBO po prihlásení - ak už u nás máte vytvorené konto, prípadne pri nákupe bez registrácie*) si vyberte z nami ponúkaných najbližších termínov dodania do Vašej oblasti - web Vám ich automaticky vypíše. 

*Pri nákupe bez registrácie nemôžete čerpať bonusové kredity, ktoré pravidelne pripisujeme až vo výške niekoľkých eur. Takisto nemáte bez registrácie prístup k histórii Vašich objednávok.

Aby sme pre Vás dokázali zaistiť všetky farmárske produkty, ktoré máme v ponuke, tak je potrebné sa riadiť konečnými termínmi objednávania, ktoré sú popísané nižšie v tabuľke.

 

 

Debničky rozvážame:

  • Vlastnými chladiacimi vozidlami a naši vodiči Vám radi debničku prinesú až k Vám domov

  • Externou kuriérskou spoločnosťou: Len do oblastí, ktoré nepokrývame vlastnou dopravou.

ako objednať debničku

 

PRÍKLADY:

1) Napríklad zákazník z BRATISLAVY A OKOLIA má dostupné časy doručenia v pondelok, utorok, stredu aj vo štvrtok či v piatok (závisí od presnej lokality, ktorú web pozná podľa PSČ, ktoré ste zadali pri registrácii):
Podľa vyššie uvedenej tabuľky preto platí, že pokiaľ by chcel mať tovar dodaný v utorok, stačí mu objednať do pondelka do 5:00. Ak by tovar požadoval napríklad na štvrtok, stačí mu objednať do stredy 5:00 hod, atd.

2) Napríklad zákazník z NITRY, ZVOLENA, ŽIARU NAD HRONOM, BANSKEJ BYSTRICE, NOVEJ BANE či ŽARNOVICE má dostupný čas doručenia: každý ŠTVRTOK:
Podľa vyššie uvedenej tabuľky preto platí, že mu stačí tovar objednať do stredy 5:00 hod.

3) Napríklad zákazníkom zo ŽILINY a TRENČÍNA doručujeme tovar každý týždeň - vždy v STREDU:
Podľa vyššie uvedenej tabuľky preto platí, že im stačí tovar objednať do utorka 5:00 hod.

 

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY:

1) Ako zistím presné termíny doručenia tovaru do mojej oblasti?

Je to jednoduché! Stačí, ak po príchode na webstránku: 1) sa prihlásite - kliknite na link TU: www.svetbedniciek.sk/sign/in, 2) ak ste u nás prvýkrát, môžete sa zaregistrovať a využívať všetky výhody registrovaného užívateľa (máte prístup k bonusovým kreditom aj k histórii Vašich objednávok) 3) alebo pri nákupe bez registrácie - zadáte Vaše PSČ resp. celú doručovaciu adresu. 
Bez toho web nebude vedieť určiť termín doručenia tovaru do Vašej oblasti! Ak ste u nás ešte nikdy nenakupovali, môžete sa registrovať tu: www.svetbedniciek.sk/register/me.

*Webstránka Vám ukazuje isté orientačné intervaly rozvozov, napr. 12:00 - 21:00 hod. Tieto časy však sú len orientačné a závisia od počtu objednávok. Napríklad pri závoze do Banskej Bystrice šofér väčšinou rozváža najskôr prvé mestá v rozvoze, a tak sa do Banskej Bystrice môže dostať v popoludňajších hodinách. ďakujeme za pochopenie.

A ihneď po prihlásení (resp. registrácii) Vám web automaticky ponúkne na výber z DÁTUMOV DORUČENIA do Vašej oblasti - vyberiete si teda, kedy chcete, aby Vám tovar bol doručený.


 

Cena rozvozu (dopravy)

S farmárskou debničkou máte dopravu vždy ZADARMO!

V prípade, že si vyberiete akúkoľvek farmársku vopred-zloženú debničku, ktorá je označená "DOPRAVA ZDARMA", tak máte vždy dopravu zdarma! K tejto debničke si môžete pridávať i akékoľvek ďalšie farmárske produkty a dopravu budete mať stále zdarma.
 

Zložte si svoju debničku

Pokiaľ si skladáte vlastnú debničku (t.j. neobjednáte si pred-zloženú debničku), tak minimálna hodnota objednávky je 30 € a cena dopravy je 5,98 €. Pri nákupe nad 75 eur (hodnota tovaru bez obalového materiálu resp. papierovej debničky) máte dopravu zdarma.

Môžete využiť aj náš bonusový systém, kde získavate kredity za dobitie kreditu - viac sa dočítate v sekcii VERNOSTNÝ PROGRAM.

 

 

* Toto sa netýka tovaru, ktorý je dodávaný prostredníctvom externého kuriéra (do oblastí, kam nevozíme vlastnou dopravou). Tu je vždy účtovaná doprava podľa hmotnosti daného balíka (pri hmotnosti objednávky do 10 kg je cena 7,98 €, pri hmotnosti nad 10 kg je cena dopravy 9,98 €) a nie je určená minimálna hodnota objednávky.​