Skúsenosti Svet Bedničiek

Skúsenosti so Svetom Bedničiek

Zaujímajú Vás skúsenosti so Svetom Bedničiek? Pýtali sme sa všetkých zákazníkov, aké s nami majú skúsenosti, aby sme mohli naše služby vylepšiť a prečo u nás nakupujú... A napríklad takéto boli ich odpovede:
 

 • Hrozne ma mrzí, že toľko ornej pôdy na Slovensku leží ľadom alebo všade v mojom okolí sa pestuje len repka. Preto obdivujem všetkých vašich dodávateľov a držím palce všetkým, ktorí sa venujú pestovaniu zeleniny a ovocia tradičným spôsobom a nevzdali to v tejto neprajnej dobe. Verím, že ak ich takouto formou budeme aj my podporovať, tak to nevzdajú
   
 • Mám skvelý pocit, že niečo robím pre seba a svoju rodinu, aby sme jedli zdravšie a teší ma, že podporujem slovenských farmárov, ktorých prácu si veľmi vážim.
   
 • Kupujem zeleninu a ovocie, ktore stihli skutocne dozriet a neprecestovali pol sveta, kym sa k nim zakaznik dostal. Mate skutocne siroky vyber vybornych lokalnych potravin, na ktore sa mozem spolahnut, maju naozajstnu chut, farbu, vonu. Pre moje dve male deti a zaroven pre seba a svojho manzela som rozhodnuta dat to najlepsie.
   
 • Páči sa mi systém. Nakupovanie a hlavne dodávka, je pre mňa osobnejšie a viem, čo kupujem, kde to narástlo, dozrelo... Myslím si, že farmári to vypestovali s láskou a čomu sa venujú, tomu aj rozumejú, a to sa oplatí.
   
 • V nedeľu večer si môžem na stredu objednať debničku, ktorá obsahuje čo budem variť a doplním si ostatné produkty, ktoré chcem. Je to v kľude, s dopravou domov (do práce), bez behania a nosenia ťažkých nákupov.
   

Chcete nám aj Vy napísať Váš názor? Budeme Vám veľmi vďační, urobiť tak môžete na e-mail www.svetbedniciek.sk